ZACISZE 1, 42-582 ROGOŹNIK

Start -> Aktualności -> KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

W naszym przedszkolu odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek . Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych. Konkurs przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem, pod kierunkiem swych wychowawczyń przygotowały się do występu. Uroku występom dodały przygotowane piękne stroje o charakterze Bożonarodzeniowym. Przedszkolaków oceniało jury konkursowe. Poziom konkursu, jak orzekło jury, był bardzo wysoki i wyrównany, wszyscy uczestnicy zaśpiewali pięknie. Ostatecznie wyłoniono trzech laureatów. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Za sprawą przepięknie wykonanych kolęd i pastorałek jeszcze raz poczuliśmy magię świąt Bożego Narodzenia.

Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu z przedszkolem!

Zobacz nas na facebooku